Вивіски із дерева замовити в Україні – Woodstuff

We are branding & digital studio from London.

Співробітництво

Наша головна мета – створити затишок у будинку для краси та комфорту повсякденного життя, тому ми відкриті до співпраці, щоб Woodstuff з'явився у кожного.

Оптовим покупцям

Бажаєте дізнатися про оптові ціни на найкращий дерев’яний посуд Woodstuff?

Пишіть на пошту woodstuffhome@gmail.com.

Не забудьте вказати: формат вашого бізнесу, регіон роботи, запланований обсяг продажу та контакти для зв’язку.

Роздрібним клієнтам

Дерев’яний посуд українського бренду Woodstuff продається на наших сторінках у соц. мережах, на маркетплейсі Rozetka та в магазині Всi.Своï у Києві. Детальніше читайте у розділі Де придбати.

ЗМІ та лідери думок

Ми відкриті до нових знайомств та співпраці. Завжди розглянемо ваші пропозиції, пишіть нам на пошту
alla.woodstuff@gmail.com.

Отримати каталог

Залишіть вашу електронну адресу і ми оперативно відправимо каталог продукції Woodstuff.

Написати

Дерев’яні вивіски та таблички Woodstuff

Як говорив Станіславський: «Театр починається з вішалки», тим самим підтверджуючи, що перше враження, яке складається у людини, відбиває її подальше сприйняття і навіть поведінку. Вивіска з дерева на фасаді офісу, магазину, фешенебельного готелю чи ресторану, при в’їзді на територію підприємства або навіть приватний котедж виглядатиме не лише дорого, а й стильно.

Дерев’яні вивіски від українського виробника Woodstuff

Серед гір пластикових кричучих виробів, які нас оточують, натуральна та респектабельна вивіска з дерева, неодмінно зацікавить не тільки постійних клієнтів, колег по бізнесу, конкурентів, а й приверне мимовільну увагу оточуючих, просто перехожих і, до того ж, потенційних партнерів .
Вироби з дерева створюють навколо себе атмосферу добробуту та затишку, стійко асоціюються з надійністю та високою якістю.

Якщо одним із напрямків вашої діяльності є виготовлення виробів ручної роботи або натуральної продукції, то вивіска з дерева лише підкреслить ексклюзивність вашого товару.

Дерев’яні таблички з написом можна замовити з метою позначення відділів. Розміщені на столах основних посадових осіб підприємства, вони показують високий рівень доходу та стабільності фірми і служать окрасою інтер’єру.

Масивна вивіска з дерева з гравіюванням або написом є чудовим подарунком на відкриття магазину, або філії компанії, а також служить фірмовим знаком та показником певного рівня цієї організації.

Дерев’яні таблички можна використовувати як цінники для одиничного товару або як визначник товару, наприклад, для позначення сорту вина на виставці або дегустації.

Дерев’яна вивіска може бути:

  1. Фасадна – для виготовлення йдуть цінні породи дерев, які не чутливі до негативних впливів факторів довкілля, не гниють та не бояться вологи.
  2. Інтер’єрна – можна менше думати про практичність та дозволити собі проявити фантазію. Табличка з дерева буде виготовлена ​​на замовлення компанією Woodstuff з будь-якого сорту дерева, що вам сподобалося, як простих, так і цінних порід.

Дерев’яна вивіска на замовлення – це не тільки стильно, але й практично

Вивіска дерев’яна має низку незаперечних переваг:

  • Переважно ручна робота, яка не має аналогів на ринку.
  • При хорошому покритті така вивіска радуватиме ваш погляд протягом довгих років, адже вона не вигоряє і не вицвітає, захищена правильною обробкою від впливу перепадів температур або змін вологості.
  • При виготовленні на замовлення може мати будь-яку форму та розмір.
  • Ви самі вибираєте дизайн, адже ми можемо втілити у життя будь-яке ваше бажання та зробити дерев’яний виріб з гравіюванням, з будь-яким написом, будь-якої форми та кольору.
  • Висока якість сертифікованої деревини, що використовується.

Український виробник Woodstuff пропонує купити дерев’яні таблички та вивіски для корпоративних клієнтів у будь-якому обсязі. Ми працюємо з підприємствами Києва та інших населених пунктів України, близького зарубіжжя. Дерев’яна вивіска виготовляється на замовлення, тому ціна може варіювати та залежить від тиражу, складності, певного сорту дерева, бажання замовника виготовити виріб за власним ексклюзивним дизайном.