Woodstuff | Виробництво дерев'яних виробiв на замовлення.

Наші переваги

Понад 8 років виготовляємо першокласні eco-friendly вироби на власному столярному виробництві на 400 м.кв.

Столярне виробництво

Понад 400 м.кв площ, команда професійних столярів та майстрів ручної роботи.

Репутація бренду

Працюємо у сфері дерев'яних виробів вже 8 років та 56% наших клієнтів замовляли продукцію Woodstuff більше одного разу.

Першокласні вироби

Виробляємо якісні дерев'яні вироби ручної роботи, які високо цінуються в Україні, Європі та США.

ECO-Friendly

Виготовляємо продукцію з натуральних матеріалів, які не забруднюють довкілля та безпечні для людини.

Постійний розвиток

Постійне вдосконалення роботи, якості продукції та сервісу є ключовими пріоритетами компанії.

соціальна відповідальність

Висаджуємо дерева 2 рази на рік, щоб зробити свій внесок у озеленення міста.

Як ми працюємо

Ви можете замовити індивідуальні вироби або вибрати готову продукцію з нашої серійної лінійки.

Індивідуальні замовлення

Реалізуємо у дереві всі ваші ідеї. Враховуємо побажання клієнта, прораховуємо вартість, робимо зразки перед запуском тиражу.

Серійна продукція

Лінійка стильного дерев'яного посуду та товарів для дому власної ТМ Woodstuff Home, яку можна замовити у тиражі.

Терміни виробництва

Термін виготовлення індивідуальних замовлень – від 15-20 робочих днів, а серійної продукції – від 10-15 робочих днів. Проводимо контроль якості продукції на кожному етапі.

Отримати презентацію

Залишіть вашу електронну адресу і ми оперативно надішлемо презентацію компанії Woodstuff.

Написати

Новини

Woodstuff Home – перший український бренд дерев'яного посуду.Наша головна мета - створити в будинку затишок для краси і комфорту повсякденного…

Ми легко справляємося із замовленнями будь-якої складності. Більшість з них особливо цікаві у виконанні, так як до нас приходять клієнти…

Ми виробляємо продукцію з натуральної деревини, використовуючи ресурси своєї природи, тому посадка дерев - це не тільки корпоративна і соціальна…

Woodstuff - виробник дерев'яних виробів

woodstuff - деревянные изделияWoodstuff – український виробник, який виготовляє сучасні дерев'яні вироби найвищої якості, переважно ручної роботи. Свою діяльність ми розпочинали ще у 2011 році, коли створили столярне виробництво дерев'яних виробів для корпоративних клієнтів, і маємо великий досвід у виготовленні на замовлення ексклюзивної продукції в будь-яких тиражах. Декоративні коробки, футляри, шкатулки та сувеніри з натурального дерева виглядають більш презентабельно в порівнянні з іншими матеріалами, тому великі українські та міжнародні компанії обирають оригінальні вироби з дерева для просування свого бренду.

Сучасні вироби з дерева у магазині товарів для дому

Ручні вироби з дерева високо цінуються в Україні та в усьому світі, і з кожним днем ​​набирають все більшої популярності. А завдяки тренду на натуральні та екологічні товари, а також появі сучасних технологій вироби з дерева стали доступні кожному. Тому додатково до основного напрямку у нас є інтернет-магазин дерев'яних виробів, де представлений переважно дерев'яний посуд для кухні та товари для дому власного виробництва. Дерево – природний живий матеріал, який випромінює особливе тепло та затишок. Оригінальні товари з дерева унікальним чином поєднують високу якість використаних матеріалів з ексклюзивним дизайнерським оформленням. Зараз можна зустріти великий вибір дощок та посуду від різних майстерень, але для клієнтів, які цінують авторський дизайн у поєднанні з якісною обробкою деревини, потрібно звертати увагу на репутацію магазину чи виробника.

Виробництво дерев'яних виробів на замовлення

Виготовлення дерев'яних виробів на замовлення – основний напрямок компанії Woodstuff. Ми виробляємо будь-які вироби з дерева: від найменших скриньок до масивних великих коробок, будь-якої складності та кількості. Добре справляємо з виконаними завданнями у великих обсягах у зазначені терміни. Якщо ви хочете купити оригінальні вироби з дерева для дому або для бізнес-цілей – ексклюзивні подарунки колегам, партнерам, клієнтам, звертайтесь до Woodstuff і ви отримаєте ручні вироби з дерева високої якості та ідеального зовнішнього вигляду. Ціна однієї коробки, скриньки залежить від тиражу, матеріалу та інших вимог. Найдорожчі зразки зроблені за індивідуальним замовленням в одиничних екземплярах, в основному з масиву цінних порід деревини, можуть включати розпис, різьблені елементи, обробку шпону, шкіри та інші побажання віп клієнтів. Коли замовнику потрібна велика партія оптом, то такі товари тиражуються на верстатах чпу або лазерному верстаті з різних порід деревини: ясена, липи, бука, вільхи, акації або в'яза. Вироби з дуба мають великий попит серед клієнтів, які хочуть замовити дерев'яні вироби преміум сегмента. Вся продукція Woodstuff відповідає найвищим стандартам та вимогам, а також санітарно-гігієнічним нормам. Виготовлення дерев'яних виробів – особливий та дуже відповідальний процес, який займає багато часу. Так як це 100% ручна робота, можете бути впевнені, що ви отримаєте оригінальні вироби з дерева, які не повторюються.

Цінність художніх виробів із дерева

Дерево має особливі цінні властивості, такі як запах, унікальна фактура і природні відтінки. Саме це незаперечні переваги деревини перед іншими матеріалами. Подарунки з масиву дерева або фанери на замовлення є ідеальним вибором. Такі предмети, як дубові скриньки, футляри або коробки, як правило, призначені для зберігання ексклюзивних подарунків (годин, статуеток, ювелірних прикрас). Щоб піднести оригінальний презент партнеру або колезі з будь-якого урочистого приводу вам знадобиться зовсім небагато часу – вибравши що-небудь з нашого асортименту дерев'яних виробів, ви не помилитеся, оскільки іншого такого подарунку просто не існує. Крім того, всі вироби з дерева мають не тільки очевидні декоративні переваги, але також дуже міцні і функціональні, що дозволяє використовувати художні вироби і товари для дому протягом довгих років. Такий декор, як вироби зі спилів дерева призначений для сувенірів, нагород, підставок. Ефектний дизайн та міцні натуральні матеріали забезпечать лише позитивні враження від подарунка.

Всі дерев'яні вироби – унікальні, тому що зроблені руками наших майстрів, які люблять дерево та дбайливо ставляться до нього під час виробництва. Кожне дерево несе величезну цінність, тому наші фахівці цінують кожен шматок дерева та беруть участь не лише у виготовленні першокласних виробів, а й у відновленні природних ресурсів. Вироби Woodstuff це першокласні та екологічні товари, які кожному припадуть до душі.