Ексклюзивні стенди Дюссельдорфа

Ми легко справляємося із замовленнями будь-якої складності. Більшість з них особливо цікаві у виконанні, так як до нас приходять клієнти зі своєю особливою історією, яку потрібно втілити в дереві.

Замовник з Дюссельдорфа поставив перед нами непросте завдання: виготовити ексклюзивні стенди для написання інструментів з барельєфами будівель, які були зруйновані під час війни.

Проект реалізовувався в 2 етапи:

1) На основі старих фотографій клієнта ми створили ескізи і 3D моделі будівель (синагога, театр, міст), довго і детально промальовуючи кожен елемент (вікна, колони, фасади і вежі).

2) Виготовлена лімітована партія стендів 2-х видів: на кожній підставці - різьблені елементи (барельєфи будівель) з найдрібнішою деталізацією, які можна розглядати годинами!

Для виготовлення під деревостанів використовувався масив клена, адже це дерево найкраще підходить для різьблення дуже високого ступеня деталізації. Низ стенду обклеєний оксамитом і брендований логотипом, а також написом Made in Ukraine 🙂 Стенди дісталися замовнику в Німеччині. Замовник залишився дуже задоволений, а ми – тим більше! Тому що ми змогли втілити в життя такі шедеври з дерева.

Ми не боїмося складних завдань і великих обсягів, тому сміливо приймаємо будь-які побажання клієнта і втілюємо їх в натуральному дереві: преміальні коробки і футляри, нагороди і тарілки, пакети, коробки, ПОСМ.